نقاشی ساختمان > نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان 98

 

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان با توجه به نوع رنگ ساختمانی (روغنی، پلاستیک ، مولتی کالر، اکریلیک) و متراژ ساختمان و نوع زیر کار ساختمان ( گچ - رنگ - کاغذ دیواری ) پس از بازدید توسط نقاش ساختمان تعیین می شود.
البته تعرفه قیمت نقاشی ساختمان بسیار متفاوت می باشد با توجه به ظرافت کار می توان درجه بندی کرد. درجه یک – درجه دو  و درجه سه  و( مصالح و نوع زیر کار)
اکثرا تعرفه قیمت های نقاشی ساختمان در یک رنج قیمت و با تفاوت اندکی می باشند. اما لازم به ذکر است نقاشی یک هنر است هر چقدر روی سطح موردنظر کار شود زیباتر می شود، پس بنابراین قیمت نقاشی ساختمان مانند یک کار هنری است که بسته به هنرمند و خلاقییت و ذوق و سلیقه آن متفاوت است.
امروزه با توجه به میزان درامد مردم کمتر به نقاشی ساختمان به عنوان یک کار هنری نکاه میکنند. چون کار عالی نیاز به صرف زمان و هزینه مناسب می باشد و کمتر کسانی هستند که کار خاص می خواهند. مردم هم عادت دارند بهترین کار را با کمترین هزینه بخواهند که در عمل چنین خواسته ای متناقض می باشد و قابل  اجرا نیست.

 

قیمت های کارهای متعارف و معمولی نقاشی ساختمان در سال 96 بدین شرح می باشند:
تعرفه قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی با مصالح درجه یک استاندارد (شرکت رنگسازی سحر، هادی، هاویلوکس ...): قیمت هر مترمربع 12000تومان الی16000
تعرفه قیمت نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک با مصالح  درجه یک استاندارد (سحر/سمن / پارس بهار و…): 8000تومان الی 11000تومان ،
تعرفه قیمت نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک کاپارول (روغنی بی بو): 10000الی 15000تومان
تعرفه قیمت نقاشی ساختمان با گروه رنگ های سلولزی بلکا: 9000الی 15000تومان
تعرفه قیمت نقاشی ساختمان با گروه رنگهای دکوراتیو پوشش مولتی کالر:  15000تومان الی 20000تومان


تذکر قیمت بالا به صورت متغیر میباشد پس برای اطلاع از نحوه کار با ما تماس بگیرید، قیمت قطعی بعد از مشاهده ملک و دریافت سفارشات شما با تخفیف و بازدید رایگان اعلام خواهد شد.
نقاشی ساختمان خانی با بهره گیری از کادری مجرب، انواع نقاشی روغنی - نقاشی بلکا - نقاشی مولتی کالر و ... را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

بازدید رایگان - مشاوره رایگان - ارسال آلبوم - کاتالوگ کیفیت مطلوب - خدمات متمایز - قیمت مناسب هدف مـــا رضــــــــــایـــت شـمــاســــــــت