رنگ اطاق خواب

 khani-painting-articles-hero6

رنگ مناسب برای اطاق خواب

چه رنگی برای اطاق خواب مناسب می باشد؟

 در مقالات دیگر در مورد هرکدام از رنگ ها و تاثیراتشان بر روان انسان و روانشناسی رنگ  بحث خواهیم کرد . در اینجا می توانم بگویم که برای اطاق خواب رنگ های مختلفی از نظر روانشناسی رنگ  می توان انتخاب کرد.اما بایستی انتخاب و چیدمان طوری باشد که در مجموع بتواند فضا و حس های مورد نظرمان را برای ما تلقین کند اگر بخواهیم به صورت کلی و خلاصه وار نحوه انتخاب رنگ برای اطاق خواب را بیان کنیم بایستی با توجه به روحیات خودمان و اینکه می خواهیم فضای گرم و یافضای تسکین دهنده و آرامبخش ایجاد کنیم ، ترکیب رنگ های غالب را مشخص  می کنیم .رنگ اطاق خواب

رنگ آمیزی اطاق خواب

 یک ایده برای رنگ آمیزی و دکوراسیون روز در اطاق خواب با استفاده از رنگ های ملایم و رنگ های سرد:

  در اینجا ترکیب رنگ ها را طوری انتخاب میکنیم که فضای ملایم و آرامی را ایجادکند.در آینده و در مقالات دیگر به طرح ها و مدل های دیگر از رنگ آمیزی و کاغذدیواری و دکوراسیون اطاق خواب  خواهیم پرداخت.

 رنگ آمیزی خانه و نقاشی ساختمان  جزء مهم و اساسی در دکوراسیون داخلی می باشد و لذا رنگ دیوار و رنگ سقف و یا رنگ کمد و رنگ تخت خواب یا رنگ و طرح کاغذ دیواری ، رنگ پنجره ها ، رنگ درب می بایست طوری انتخاب گردد که باهم دیگر و همراه با رنگ لوازم دیگر مثل پرده ، روتختی ها و موکت و .... موجود در اطاق خواب حس های  مورد نظرمان را القاء نماید.

رنگهای آرامبخش

رنگ های آرامش دهنده و تسکین دهنده برای اطاق خواب

برای ایجاد یک فضا و دکوراسیون آرامش دهنده و تسکین دهند در اطاق خوابتان با استفاده از رنگهای سفید ،رنگ کرم ، رنگ عاج فیلی  و تن های مختلف از رنگ های آبی و رنگ سبز یک هارمونی  ایجاده کرده و از این فضای آرام بخش لذت ببرید.
رنگ آبی و رنگ سبز از خانواده رنگ های سرد می باشد ، طبیعت را یاد آوری میکنند .  بخصوص در مکان هایی که از تن های  مداد رنگی این رنگ ها استفاده می شود ، حس آرامبخشی و تسکین دهنده القاء می کنند.

شما می توانید از رنگ  آبی و رنگ سبز در کنار رنگهای ملایم یا تقریبا خنثی تاثیرات مثبت و حسهای روحبخش را در فضای اطاق خواب بوجود آورید

در زیر نمونه های از اطاق خواب های که با ترکیب رنگ های مورد اشاره در بالا دکوراسیون شده است ، آورده شده. ممکن است این مقاله و نمونه های آورده شده برای شما الهام بخش شده و بتوانید رنگ و تزئینات مناسب را برای اطاق خوابتان انتخاب نمائید.

نقاشی ساختمان

رنگ کرم روشن برای دیوار و رنگ سفیدبرای سقف و روتختی و سفید عاج فیلی برای  رنگ موکت کف استفاده شده برای ملحفه ها و رویه صندلی از آبی روشن  با گل های سبز انتخاب شده و به این ترتیب  فضای اطاق را از حالت خنثی خارج ساخته است.و در عین حال حس آرامبخشی را القاء می نماید

.

رنگ ساختمان

در تصویرهای بالا از رنگ های آبی و سبز و سفید برای نقاشی و رنگ آمیزی دیوارها و سقف و پنجره ها و تخت خواب استفاده شده است و هم چنین رنگ دیگر لوازم در جهت کنتراست و هماهنگی با رنگ سطوح بزرگ در کوراسیون اطاق خواب مورد استفاده قرار گرفته است.

رنگ اطاق خواب

در اینجا مشاهده می کنید که چطور از تن های روشن رنگ آبی  ، رنگ سفید و رنگ کرم استفاده شده تا یک فضای آرامبخشی در اطاق خواب فراهم شود.

رنگ کاری ساختمان

رنگ سبز رنگ طبیغت و سمبلی از امید بوده و از نظر جسمی و روانی آرام بخش می باشد. در شکل بالا فام های ازرنگ سبز و سفید برای رنگ آمیزی و دکوراسیون استفاده شده است.

رنگ کار ساختمان

 در تصویر های بالا  فام های از رنگ کرم و رنگ سفید برای رنگ آمیزی و دکوراسیون اطاق خواب انتخاب گردیده این ترکیب رنگ  نیز ملایم و تسکین بخش می باشد

بخش نقاشي ساختمان شركت آدا آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و اجرای نقاشي ساختمان ، رنگ آميزي نماي بيرون و داخل ساختمان و اجراي دكوراسيون زير نظر بخش مهندسي و معماري اين شركت مي باشد: