نقاشی ساختمان

نمونه قرارداد رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان

قرار دادها با توجه به شرایط کار و توافقات بین کارفرما و پیمانکار می تواند متفاوت باشد. قرار داد نقاشی ساختمان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد .اما فرم و چارت کلی یک قرار داد نقاشی ساختمان در اینجا آورده شده است.مسلما پیمانکار نقاشی ساختمان با درنظر گرفتن توافقات و صحبتهای بین خود و کارفرما می تواند بندی های به این نمونه قرارداد اضافه یا کم نماید و یا تغییرات کلی ایجاد داده تا یک قرار داد کامل حاصل شود در کارهای خیلی بزرگ برای تهیه قرار داد، بهتر است از یک مشاور حقوقی نیز مشاوره گرفته شود . پیمانکار نقاش ساختمان  بایستی  به وضوح نحوه دریافت مبالغ از کارفرما در مقاطع مختلف و با توجه به پیشرفت فیزیکی کار اشاره شده و هم چنین به نحوه تحویل کار یا کیفیت کار اجرا شده اشاره گردد.در ادامه مطلب یک نمونه قرارداد رنگ آمیزی ساختمان به صورت پیش فرض ارائه می گردد.

ادامه مطلب: نمونه قرارداد نقاشی ساختمان


دسته: مطالب سایت نقاشی ساختمان / مقالات نقاشی ساختمان.

عایق ایروژل


عایق

درجهان امروزه جهت عایق نمودن ساختمان ها صنایع نفتی وگاز و...دربرابر سرما وگرما وصدا عایق های متنوع عرضه شده وهرکدام از آنها معایب و مزایای دارند اما به نظر می رسد عایق ایروژل را از نظر قیمت تمام شده بتوانند پایین بیاورند بهترین عایق شناخته شده در جهان است.

ایروژل (AeroGel) ماده ای به سبکی هوا


آیروژل از یکی سبک ترین ماده جامد شناخته شده در جهان است که چگالی اش تنها سه برابر هواست. در آزمایشگاه ها ساخته می‌شود و در بین تمام جامدات کمترین چگالی را دارد و چگالی‌ آن تنها سه برابر هواست.


آیروژل در سال 1931 توسط "استیون کیستلر"، یکی از پژوهشگران دانشگاه استنفورد ایالات متحده کشف گردید و  به دلیل شکل ظاهری اش آن را "دود منجمد" نیز می نامند. هر چند قطعه ای از ایروژل به ابعاد یک انسان تنها 0.5 گرم وزن خواهد داشت، ساختار درونی آن به گونه ای است که قادر است وزن یک اتومبیل کوچک را تحمل کند! ویژگی منحصربفردش در خصوص عایق گرمایی موجب شد تا مسئولین ناسا آن را برای جلوگیری از یخ زدگی روبات سوئجرنر در شب های مریخ، به کار ببرند. به علاوه این ماده برای جمع آوری مواد سرگردان موجود در فضا بسیار ایده آل است و در جریان مأموریت "استارداست" از آن برای جذب مواد موجود در هاله پیرامون دنباله دار وایلد-2 استفاده شد.

ایروژل چیست؟
ایروژل (هواژل) این ماده بر روی یک لایه ی با ساختار اسفنجی وقابل انعطاف پخش می شود با توجه به اینکه 99.8 درصد آن هواست، دارای مقاومت گرمایی بالا، انعطاف پذیری خوب و چگالی بسیار کم می باشد. عایق گرمایی بسیار خوبی است و لذا در برابر عبور گرما به سختی مقاومت می‌کند. در مورد سرما هم همین‌طور است. امواج صوتی هم به سختی از ایروژل عبور می‌کنند. از نظر چگالی 1000 بار سبک‌تر از شیشه است. علیرغم اینکه ایروژل شکننده و سبک است، خواص جالب و مفیدی دارد. خواصی که آن را به عنوان یک عایق عالی الکتریسیته، صدا و حرارت، معرفی می‌کند. استحکام بسیار بالای هم یک خاصیت بسیار جالب آن است. یک بلوک نیم پوندی ایروژل، توان تحمل وزنی در حد نیم تن را دارد. اگر بخواهیم ایروژل را از نظر میزان انتقال حرارت با شیشه مقایسه کنیم، باید بگوئیم که یک پنجره‌ی با ضخامت 1 اینچ و از جنس ایروژل به اندازه‌ی پنجره‌ی دیگری به ضخامت 10 اینچ و از جنس شیشه، گرما را حفظ می‌کند. 10 برابر عایق‌تر از شیشه آن هم با وزنی باورنکردنی.


دسته: مطالب سایت نقاشی ساختمان / مقالات نقاشی ساختمان.


رنگ عایق نانو

رنگ عایق حرارتی،رطوبتی وصدا

این رنگ بهترین رنگ برای رنگ آمیزی نمای بیرونی وداخلی ساختمان می باشد زیرا این رنگ هم زمان عایق حرارتی ،رطوبتی وعایق صدا بوده وبدون نیاز به رعایق های سنتی ساختمان شما را در برابر گرما وسرما وصدا محافظت می کند. جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


دسته: مطالب سایت نقاشی ساختمان / مقالات نقاشی ساختمان.


انواع رنگ های ساختمانی هاویلکوس


رنگ روغنی براق آلکیدی هاویلوکسرنگ روغنی براق آلکیدی

● رنگ روغنی براق آلكیدی سفید هاویلوكس بر پایه رزین‌ الكیدی بلند روغن ساخته شده و دارای براقیت بالا، انعطاف‌پذیری خوب، كاربری آسان و دوام فوق‌العاده می‌باشد. این محصول بعنوان یك رنگ تزئینی بر روی سطوح فلزی، گچی، سیمانی و بتنی در محیط‌های شهری و نیمه صنعتی كاربرد دارد.


شـرح محصول :          

● معرفی و کاربرد: رنگ روغنی براق آلكیدی سفید هاویلوكس برپایه رزین‌ الكیدی بلند روغن ساخته شده و دارای براقیت بالا، انعطاف‌پذیری خوب، كاربری آسان و دوام فوق‌العاده می‌باشد. این محصول بعنوان یك رنگ تزئینی بر روی سطوح فلزی، گچی، سیمانی و بتنی در محیط‌های شهری و نیمه صنعتی كاربرد دارد.