تأثیر رنگ ها در آرامش افراد

تأثیر رنگ ها در آرامش افراد

شناخت تاثیر رنگ بر احساسات و آرامش وروحیه وحتی روابط زناشویی ورفتار اعضاء خانواده بایکدیگر دارد. در زندگی صنعتی وماشینی و پرتلاطم امروزی، داشتن آرامش ، یکی از نیازهای ضروری و حیاتی انسان در عصر حاضردر محل کار وزندگی است. همه ما برای یافتن لحظاتی آرام و بدون دغدغه در جستجو هستیم و گاه نیز فکر می کنیم، رسیدن به آرامش روحی و فکری امری محال است.
در این زندگی ماشینی که هر روز در حال تغییر و تحول است، برای ایجاد آرامش و دادن این حس به انسان، نیازمند خلق چنین تفکری هستیم که درون خانه ومحل کار به دنبال آسایش و تمرکز فکری باشیم. برای طراحی این چنین محیطی، رنگ، یکی از ضروری ترین و مهم ترین آیتم های دکوراسیون است. دررنگ آمیزی ساختمان، رنگ از دو جهت مورد توجه قرار می گیرد؛

1- فضای کلی و عمومی خانه

2- مجموعه ای از ترکیب بندی های رنگی که در یک اتاق و اجزای داخلی آن وجود دارد.
با استفاده از رنگ مناسب می توان محیطی و فضایی برای استراحت و آرامش یافت و آن گاه منزل تبدیل به پناهگاه و مأمنی می شود برای فرصت تفکر و اندیشه ورشد کمال انسان در این میان لازم است رنگ ها و تأثیر متقابل آن ها را بر یکدیگر بشناسیم.
در نقاشی ساختمان رنگ های همخوان یا همان رنگ هایی که در دایره ی رنگی، مجاور یکدیگر قرار دارند، نقش مهمی درایجاد آرامش دارند.
حتی اگر این رنگ ها ته رنگ قوی داشته باشند، مانند آبی تیره، سبز تیره، و ارغوانی، باز هم به انسان آرامش می دهند.

Tags: نقاشی ساختمان نقاش ساختمان نقاشی ساختمان غرب نقاشی ساختمان غرب تهران نقاشی ساختمان تهران نقاشی ساختمان اندیشه نقاشی ساختمان شهریار بلکا پتینه کاتالوگ کنیتکس رولکس اکریلیک مولتی کالر کاتالوگ رنگ نما رنگ روغنی رنگ پلاستیکینقاشی ساختمان نقاش ساختمان نقاشی ساختمان غرب نقاشی ساختمان غرب تهران نقاشی ساختمان تهران نقاشی ساختمان اندیشه نقاشی ساختمان شهریار بلکا پتینه کاتالوگ کنیتکس رولکس اکریلیک مولتی کالر کاتالوگ رنگ نما رنگ روغنی .

مقالات مرتبط

جهت ترميم بلكا :نمونه کار نقاشی ساختمانرنگ امیزی ساختمان-نقاش ساختمان نقاشی آریا دو | نقاشی پلاستیک و روغنی و کنیتکسکلیه امور نقاشی ساختمان با مناسب ترین قیمت نقاشی ساختمان محل کار در سرتاسر ایرانعلی محمدیگروه نقاشی و پتینه کاری ساختمان دارای کادر اجرایینقاشی ساختمان: پلاستیک روغنی بلکا مولتی کالر  بلکا(رنگ بلکا)اجرای نقاشی ساختمان با نقاش ساختمان درجه یک

اکریلیک

بلکا

رنگ روغنی

رنگ نما

رنگ پلاستیکی

رولکس

مولتی کالر کاتالوگ

نقاش ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان غرب

نقاشی ساختمان اندیشه

نقاشی ساختمان شهریار

نقاشی ساختمان غرب تهران

پتینه

کاتالوگ

کنیتکس